Projelerimiz
 • Munamar Beach Resort
  Munamar Beach Resort
 • İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi
  İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi
 • Urla Devlet Hastanesi
  Urla Devlet Hastanesi
 • Demirköprü Barajı
  Demirköprü Barajı
 • Hilton Bodrum
  Hilton Bodrum
 • Emet İlçe Emniyet Müdürlüğü
  Emet İlçe Emniyet Müdürlüğü
 • Soma Elektrik Üretim AŞ.
  Soma Elektrik Üretim AŞ.
 • Muğla İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE
  Muğla İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE
 • Yeniköy Elektrik Üretim AŞ
  Yeniköy Elektrik Üretim AŞ
 • Yatağan Elektrik Üretim AŞ.
  Yatağan Elektrik Üretim AŞ.
Allied Telesis 09.11.2014 15:07

 

 

Dünyanın Önde Gelen Ağ ve Altyapı Çözümleri üreticisi ALLİED TELESİS ile partnerlik anlaşması yapılmıştır. 

Allied Telesis : Network Sistemleri

1987’den beri vizyonu; yenilikçi, güçlü ve esnek ağ sistemleri yaratarak müşterileri için gelir getirici servisler sağlayabilmek ve küçük ya da büyük fark etmeksizin firmalarına katkı sağlayabilmek olan Allied Telesis IT yatırımlarınız için en iyi fiyatlarla üstün IT çözümleri sunmaya devem ediyor. Dünyanın çapında sahip olduğu müşterilerine tasarladığı ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir ağlar sayesinde hem bugünün ağ ihtiyaçlarına hem de gelecekte ihtiyaç olabilecek kaynaklara ve sistemlere erişimlerine olanak sağlıyor. Fiber, optik elektronikleri ve Ethernet teknolojileri üzerindeki güçlü hâkimiyeti Allied Telesis’i teknolojiye ulaşabilirlikte lider kılıyor.

Pratik, müşteri odaklı bakış açısı ile çözümlere odaklanarak, küçük ve ya orta ölçekli işletme ağlarından muazzam kurumsal ağlara kadar Allied Telesis performans, güvenilirlik, güvenlik ve yönetim alanında tüm gereklilikleri kusursuz karşılayarak bütün ağ sistemini donatabilir. Yıllardır büyük firmaların, devlet kurumlarının ve eğitim kurumlarının da bildiği gibi, Allied Telesis size rekabete açık fiyatlandırma, tek bayi güvencesi ve hesap verebilirliğiyle tamamlanmış bir paket sunabilir.

Standartları Korumak ve Onları Genişletmek

Allied Telesis mühendisliği Ethernet ve IP standartlarına sıkıca bağlı kalırken, alanında yön gösterici olacağına dair sözüyle birlikte ilerliyor. Yüksek hızlı xDSL ve FTTH, yükseltilmiş wireless, IP Kamera ve 10G transport gibi yeni ve gelişmekte olan IP teknolojilerinde Allied Telesis sektörde ön safhalarda yer alıyor. Yönlendiricileri ve ağ anahtarları bugünün taleplerini, hızlı performans çevrelerini karşılama kapasitesine sahip ağ operatörleri sağlıyor. Zengin işlevsellik, ileri QoS kapasitesi ve esnek konfigürasyon seçenekleri ürünlerini tüm kurulumlarda akıllı seçim haline getiriyor.