Projelerimiz
 • Munamar Beach Resort
  Munamar Beach Resort
 • İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi
  İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi
 • Urla Devlet Hastanesi
  Urla Devlet Hastanesi
 • Demirköprü Barajı
  Demirköprü Barajı
 • Hilton Bodrum
  Hilton Bodrum
 • Emet İlçe Emniyet Müdürlüğü
  Emet İlçe Emniyet Müdürlüğü
 • Soma Elektrik Üretim AŞ.
  Soma Elektrik Üretim AŞ.
 • Muğla İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE
  Muğla İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE
 • Yeniköy Elektrik Üretim AŞ
  Yeniköy Elektrik Üretim AŞ
 • Yatağan Elektrik Üretim AŞ.
  Yatağan Elektrik Üretim AŞ.
Duyurular
Allied Telesis
     Tarih: 09.11.2014 15:07

 

 

Dünyanın Önde Gelen Ağ ve Altyapı Çözümleri üreticisi ALLİED TELESİS ile partnerlik anlaşması yapılmıştır. 

Allied Telesis : Network Sistemleri

1987’den beri vizyonu; yenilikçi, güçlü ve esnek ağ sistemleri yaratarak müşterileri için gelir getirici servisler sağlayabilmek ve küçük ya da büyük fark etmeksizin firmalarına katkı sağlayabilmek olan Allied Telesis IT yatırımlarınız için en iyi fiyatlarla üstün IT çözümleri sunmaya devem ediyor. Dünyanın çapında sahip olduğu müşterilerine tasarladığı ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir ağlar sayesinde hem bugünün ağ ihtiyaçlarına hem de gelecekte ihtiyaç olabilecek kaynaklara ve sistemlere erişimlerine olanak sağlıyor. Fiber, optik elektronikleri ve Ethernet teknolojileri üzerindeki güçlü hâkimiyeti Allied Telesis’i teknolojiye ulaşabilirlikte lider kılıyor.

Pratik, müşteri odaklı bakış açısı ile çözümlere odaklanarak, küçük ve ya orta ölçekli işletme ağlarından muazzam kurumsal ağlara kadar Allied Telesis performans, güvenilirlik, güvenlik ve yönetim alanında tüm gereklilikleri kusursuz karşılayarak bütün ağ sistemini donatabilir. Yıllardır büyük firmaların, devlet kurumlarının ve eğitim kurumlarının da bildiği gibi, Allied Telesis size rekabete açık fiyatlandırma, tek bayi güvencesi ve hesap verebilirliğiyle tamamlanmış bir paket sunabilir.

Standartları Korumak ve Onları Genişletmek

Allied Telesis mühendisliği Ethernet ve IP standartlarına sıkıca bağlı kalırken, alanında yön gösterici olacağına dair sözüyle birlikte ilerliyor. Yüksek hızlı xDSL ve FTTH, yükseltilmiş wireless, IP Kamera ve 10G transport gibi yeni ve gelişmekte olan IP teknolojilerinde Allied Telesis sektörde ön safhalarda yer alıyor. Yönlendiricileri ve ağ anahtarları bugünün taleplerini, hızlı performans çevrelerini karşılama kapasitesine sahip ağ operatörleri sağlıyor. Zengin işlevsellik, ileri QoS kapasitesi ve esnek konfigürasyon seçenekleri ürünlerini tüm kurulumlarda akıllı seçim haline getiriyor.

Ağ Yönetim ve İzleme Yazılmı
     Tarih: 09.11.2014 01:09

 

Allied Telesis, Vista Yöneticisi EX ile BT Yöneticilerinin Ağ Yönetimini Basitleştirmesine ve İşletme Maliyetlerini Düşürmesine Yardımcı Olur

Web arayüzü ile Vista Manager EX, otomatik olarak anahtarlar, güvenlik duvarları ve kablosuz erişim noktalarının tam bir topoloji haritası oluşturarak AMF ağları için son teknoloji izleme ve yönetimi sunar.

SAN JOSE, CA - 30 Haziran 2017 - Müşterilerin güvenli, zengin özellikli ve ölçeklenebilir veri alışverişi çözümleri üretmesine olanak tanıyan donanım ve yazılım ürünlerinin lider sağlayıcısı Allied Telesis bugün, dünyanın dört bir yanındaki Vista Manager EX  ürününün kullanılabilirliğini duyurdu . - sanat ağ izleme ve yönetim aracı. Sezgisel kullanılabilirlik, ağ yönetiminin yükünü hafifleten kapsamlı bir ağ bilgisini bir tık uzakta tutar.

Günümüzün kurumsal ağları dijital kaynaklar, BYOD politikaları ve güvenlik kameraları ve IP telefonları gibi üçüncü parti cihazları desteklemek için kablolu ve kablosuz erişim sağlamalıdır. BT yöneticileri bu karmaşık ortamı başarılı bir şekilde yönetirse, işletme personeline daha fazla yük getirmeksizin ağ varlıklarını toplamak, görselleştirmek ve kontrol etmek için yollar bulmaları gerekir. Vista Manager EX, çevrimiçi veri ve uygulamalara erişen giderek artan sayıda cihazın daha iyi görünürlüğü ve kontrolü sayesinde ağ yönetimi işlemlerinin karmaşıklığını azaltmaya yardımcı olur.

Pazarlama Başkan Yardımcısı James Mustarde, "IOT olmasına rağmen, hareketlilik ve artan güvenlik gereksinimleri ağın daha karmaşık hale gelmesine neden oluyor, BT yöneticileri hala güçlü, ancak dağıtımı ve yapılandırılması kolay bir ağ yönetim aracı istiyor" dedi. "Vista Yöneticisi EX, bu kapasiteyi her ölçekteki işletmeler için sezgisel ve basitleştirilmiş ağ yönetimi ile sunar."

Vista Manager EX, tüm ağa tek camlı cam arabirimi sağlar. Gösterge tablosu, bir ağa genel bakış ve güncel durum sağlar ve basit gezinme, herhangi bir ağ aygıtı için işletim bilgisi sağlar. İşlem yapılabilir raporlama, yöneticilerin tüm sorunları kolayca çözmesine ve dijital kaynakların ve işletme bilgilerinin kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmasına olanak tanır.

Vista Manager EX ayrıca patentli Özerk Dalga Kontrol Cihazı (AWC) teknolojisini kullanarak kablosuz ağ erişimi için üstün bir kullanıcı deneyimi sunar. Kablosuz istihbarat, kablosuz çıkış ve kanal seçimini otomatik olarak optimize etmek için erişim noktası konumunu ve sinyal gücü bilgilerini sürekli olarak modeller.

Çoklu kiracı desteği, büyük dağıtılmış şirketler için yüksek maliyetli bir çözüm sunar; merkezi veya dağıtılmış şube ağ yönetimine olanak tanır. Servis sağlayıcılar, işletme müşterilerine ağ sağlama ve / veya yönetim hizmetleri sunarken tam esneklikten yararlanabilirler.

Allied Telesis Özerk Yönetim Çerçevesi  (AMF), Allied Telesis anahtarlama, güvenlik duvarları ve kablosuz ürünleri destekleyen, ayrıca video gözetim kameraları ve IP telefonlar da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede bulunan üçüncü parti cihazları destekleyen, kapsamlı bir ağ otomasyon çözümüdür ağ otomasyonu. Gelişmiş özellikler arasında otomatik yedekleme, yükseltme ve hazırlama gibi birçok veya tüm ağ aygıtlarını tek seferde yönetmek de dahildir. Otomatik cihaz kurtarma, yeni cihazların Vista Yöneticisi EX'de görünmesi sayesinde sıfır dokunuşla değiştirmeyi mümkün kılar. AMF ve Vista Manager EX, işletme maliyetlerini düşürmek ve gerçek tak ve kullan ağını sağlamak için bir araya getirir.

Allied Telesis, Vista Yöneticisi EX'in piyasaya sürülmesi ile birlikte ağ kurulumunu kolaylaştırarak, yönetim süresini ve çabasını azalttı, işletim maliyetlerini düşürdü ve müşterilerin temel işlerine daha fazla odaklanmasına imkân verdi.