Projelerimiz
 • Munamar Beach Resort
  Munamar Beach Resort
 • İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi
  İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi
 • Urla Devlet Hastanesi
  Urla Devlet Hastanesi
 • Demirköprü Barajı
  Demirköprü Barajı
 • Hilton Bodrum
  Hilton Bodrum
 • Emet İlçe Emniyet Müdürlüğü
  Emet İlçe Emniyet Müdürlüğü
 • Soma Elektrik Üretim AŞ.
  Soma Elektrik Üretim AŞ.
 • Muğla İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE
  Muğla İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE
 • Yeniköy Elektrik Üretim AŞ
  Yeniköy Elektrik Üretim AŞ
 • Yatağan Elektrik Üretim AŞ.
  Yatağan Elektrik Üretim AŞ.
Yangın Algılama

 

İnsanlar için üretildi.

Güvenlik önemli bir değerdir. Biz Schrack Seconet olarak, insanlar için ve onların güvenliklerini artırmak için ve böylece dünyayı daha güvenli hale getirmek için sistemler ve çözümler geliştirme görevini üstlendik. Ürünlerimiz en yüksek teknolojik düzeye sahiptir, kullanımı kolaydır ve güven verir.


Tam yedekleme aracılığıyla mutlak güvenilirlik.

Bir yangın alarm kontrol panelinin görevi yangını mümkün olduğunca erken bir zamanda algılamak ve müdahale kuvvetlerini alarma geçirmektir. Ne yazık ki, sistemde tek bir arıza oluşması durumunda bile bu mümkün değildir. Bu nedenle, bizim modüler yangın alarm kontrol panellerimiz yedeklemeli yapıya sahiptir. Bağımsız iki sistem sürekli paralel olarak çalışır, etkin kısımda bir hata meydana geldiğinde otomatik olarak çalışan kısma geçiş yapılır. Sonuç olarak, yangın algılama sisteminin bütün fonksiyonları çalışmaya devam eder.


Kanıtlanmış KNOW-HOW ve Standart IP Teknolojisi

Tüm İntegral IP kontrol panelleri internet protokolü destekleyen bir IP arayüzü ile donatılmıştır.Kontrol panelleri ayrıca PC, akıllı telefon veya tablet cihaz kullanarak akıllı yazılım uygulamaları ile uzak erişim yoluyla izlenebilir.


Sezgisel & Kolay Kullanım

Tekrarlama Paneli Kontrol Panelleri ile aynıdır: Sitrresli durumlarda panel dizaynı ve tuşların belirgin olması kullanımı kolaylaştırır; Tuş isimleri 20 den fazla dilde mevcuttur.


Esnek Arayüzler

Integral IP kontrol panelleri çeşitli arayüzler ve BACnet, OPC, ESPA veya Modbus standardize protokoller ile donatılmıştır ve diğer sektörlerin bina yönetim sistemleri ile uyumludur.


Güven Veren Yatırım Güvenliği

Ürünlerimizin ileri ve geriye dönük uyumluluk özelliği bizim için son derece derece önemlidir. Adım adım eski yangın alarm sistemlerinin modernizasyonu basit ve esnek bir şekilde yapılabilmektedir ve bu nedenle her zaman geleceğe yönelik bir yatırımdır.


Kolay Programlama ve Planlama

Tüm İntegral IP kontrol panelleri basit ve net bir şekilde programlanmıştır ve tek bir yazılım aracı ile dizayn edilmiştir. Girişlerin lojik bağlantılarının kontrolü son derece esnek bir şekilde yürütülebilir. 


Made in Europe.

Schrack Seconet yüksek kaliteli ürünlere büyük önem vermektedir. Teknolojik olarak yüksek kalitede yangın algılama sistemlerimiz bu yüzden Avusturya ve Almanya'da geliştirilmekte ve üretilmekte ve dünya çapında kullanılmaktadır.