Projelerimiz
 • Munamar Beach Resort
  Munamar Beach Resort
 • İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi
  İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi
 • Urla Devlet Hastanesi
  Urla Devlet Hastanesi
 • Demirköprü Barajı
  Demirköprü Barajı
 • Hilton Bodrum
  Hilton Bodrum
 • Emet İlçe Emniyet Müdürlüğü
  Emet İlçe Emniyet Müdürlüğü
 • Soma Elektrik Üretim AŞ.
  Soma Elektrik Üretim AŞ.
 • Muğla İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE
  Muğla İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE
 • Yeniköy Elektrik Üretim AŞ
  Yeniköy Elektrik Üretim AŞ
 • Yatağan Elektrik Üretim AŞ.
  Yatağan Elektrik Üretim AŞ.
Pasif Network

PROJELENDİRME : zayıf akım uygulamalarında haberleşme ve iletişim için kullanılacak olan altyapı aktif ve pasif elemanları mevcut projenize uygun olarak hazırlanarak autocad ortamında sizlere sunulur. Yaklaşık maliyet hesapları ,metraj bilgileri ve teknik şartname yine projenize uygun olarak hazırlanır.Projenin başlangıcından uygulanmasına kadar ABnet tecrübeli ekibi  ile sürekli yanınızdadır.

 

UYGULAMA :  Uygulanması istenen projenin autocad çizimleri tarafımıza ulaşmasıyla ilk çalışmamız başlar. Kat planları ve kolon şemaları incelenip projede hata olup olmadığı kontrol edilir. Aynı zamanda malzeme listesi yeniden hazırlanır ve proje sahibine ne malzeme gerektiği eksi ve artılarıyla bildirilir. Teknik şartname ler incelenerek uygun malzeme seçimleri yapılır.

 

OTDR TEST :  Fiberoptik kablolama sistemlerinde kablolamanın , konnektörlerin sonlandırılmasının uygun yapılıp yapılmadığı ve bunların üreticilerin standartlarını uygunluğunun özel test cihazları ile kontrolünün yapılmasıdır. Her üreticiye göre değerleri değişir. Aynı zamanda yapılan fiberoptik kablolamanın haritası çıkarılır. Tüm kablo boyunca ne kadar ek yapılmış, nerede kırılma ve zayıflamalar var bu test sonucunda öğreniliebilir. Bu işlem eğer üreticinin standardına uygun ise 20 yıllık performans garantisi üretici tarafından verilir.ABnet Bu testler ve sertifikasyon için dünyanın en iyi markası olan FLUKE  ürünlerini kullanmaktadır.

 

KAPASİTE TEST : Data kablolama sistemlerinde kablolamanın , konnektörlerin sonlandırılmasının uygun yapılıp yapılmadığı ve bunların üreticilerin standartlarını uygunluğunun özel test cihazları ile kontrolünün yapılmasıdır. Her üreticiye göre değerleri değişir. Aynı zamanda yapılan data kablolamasının haritasını çıkarır. Avruva bölgesinde tercih edilen sertifika türüdür. Bu işlem eğer üreticinin standardına uygun ise 20 yıllık performans garantisi üretici tarafından verilir. ABnet Bu testler ve sertifikasyon için dünyanın en iyi markası olan FLUKE  ürünlerini kullanmaktadır.

 

FİBEROPTİK ALTYAPI ANALİZİ : Kullanmakta olduğunuz network sisteminin özel test cihazları ile test edilerek hataları ve aksaklıkların tespiti sağlanabilmektedir. Bu sayede ağda yaşadığınız problemler belirlenir ve teknik bir doküman olarak tarafınıza sunulur. Network aktif ve pasi cihazlarınız yeni teknlojilere ( ıp kamera, ıp telefon, acces kontrol , bina anons , yangın algılama) uygunmu.. Talep edilmesi durumunda sistemin iyileştirilmesi için gerekli malzeme ve projeler hazırlanarak yaklaşık maliyet ve teknik şartname ile tarafınıza bir dosya halinde sunulur.

 

ABnet markaya bağlı değil projeye bağlı çalışır. Projeyi karşılayan en uygun fiyat/performansa sahip ürün seçilir ve distribütör firmadan tedarik edilir. Kesinlikle ara toprancıdan ürün temin etmez ürün teminini ilk elden yapar veya kendisi ithal eder.Malzeme seçimi sipariş / tedarik aşaması tamamlanarak iş programı proje sahibine sunulur. İş programı da belirtilen sürede iş tamamlanır ve ez-buit projeler proje sahibine teslim edilir.